Leden 2010

Cesta z vozíkem na místo ..!!

31. ledna 2010 v 15:40 | _..Majitelka blogísku.._ |  Deníček-kone
Ahojkii .. jak už ste mohly číst v minulém článku tak jsme dneska koupily vozík !! .. Cesta z vozíkem domů nebyla tak těžká ale umístit vozík na určité místo bylo docela obtížné .. vozík jsme totiž měly dát do ohrady kde se pasou koníci (Jaruška,Tamisa a Jasna) .. tak jsme tedy vozík nechaly zapřáhnutý za autem a jely i s lopaty na sníh k ohradě .. Já měla za ukol nejprve koně z ohrady dát do maštale .. to se mi mooc nedařilo jelikož se ani jedné kobylce nechtělo z ohrady .. takže nejprve šla jako vždycky Jaruška ... šla na 3 pokus celkem dobře ale před maštalí se pořád zastavovala a já ji musela lákat na mrkvičku ale to pořád nepomáhalo .. tak jsem vzala smeták a Jarušku po zadku pošmihala(lehce:D) .. nakonec už šla naštěstí do svého boxu .. box jsem poté důkladně zajistila a šla do ohrady pro zbylé dvě kobylky Tamisku s Jasénkou ..ale holky né a né domů .. potom už přišel naštěstí pan Sobek a koně mi pomohl zahnat domů .. holčičky jsem ještě zavřela dos vých boxů .. a potom už jsi pujčila lopatu od koní a šla jim pomoci z odhazováním sněhu od výjedu od ohrady .. :) .. po delší době jsme sníh od ohrady odházely .. poté vrata otevřely a najely do ohrady naším autem .. když jse nám podařilo do ohrady najet na patřičné místo bylo to skvělé a mohly jsme vozík odpojit .. tak jsme to tedy odpojily .. já zakryla ještě ten vozík a potom jsem už rychle běžela za Jaruškou .. Jarušce jsem vyčisila hlavu a potom i Tamise a holkám jsem rozdala zbylou mrkev .. hned na to pro mě přijel můj brácha .. tak jsem se s koníkama rozloučila a jela s bráchou domů ..

Vozíík!!

31. ledna 2010 v 15:26 | _..Majitelka blogísku.._ |  Deníček-kone
Ahojkii .. už dlouho jsme s mojí mamkou vybíraly vozík na koně .. jelikož dost často jezdíme na různé takovbé hobby akce .. a vždycky jsme chodily po kopytě když to bylo kousek tak se to dalo ale když jsme tam jely takové 2 hodky tam a potom 2 hodky zpět a k tomuvšemu za tmy .. tak to už bylo tedy dostii namahavé .. tak jsme tedys mamkou hledaly na internetu vozík .. našly jsme vozík za přijatelnou cenu u nového Jičína tedy přímo v Kuníně .. tak jsme tomu pánovi ihned zavolaly (včera) a dneska po domluvě jsme se jely na vozík podívat .. mamce i mě se líbil i do konce taťka ho schválil .. měl sice menší nedostatek a to starou plachtu ale ta se dá vyměnit .. na vozíku mě velice zauja skříňka na sedla a uzdy .. kterou věčina vozíků nemá .. pán nám ještě vyměnil kolo jelikož měl defekt .. a to se mu ze začátku mooc nedařilo ale spravil to .. po chvíli za náma přišel jejich dalmatín(fenka) a s Rikiškem si pohrála .. po chvíli se mě ta paní zeptala jestlise chci podívat na jejich koně .. já samozdřejmě bez váhání souhlasila .. tak jsme tedy i s mamkou šly .. když jsme došly k těm koním ta paní s tím pánem měly na konec tři pejsky a všechny k tomu všemu dalmatíny .. paní je ochotně zavřela .. a mysme se mohly k ohradě uplně přiblížit .. ta paní měla koní 6 a jezdila taky PARKUR (jako jáá)!! .. tak jsme si o tom chvíli povídaly a u toho hladly koníky .. nejvíc mě zaujala šimla která byla podobná naší Tamise a prý byla ještě březí! .. daále tam byly ještě dva menší koníci (jeden pony a druhý myslím cob) .. jedna černá kobylka která byla taky březí a byla podobná Jackey(hlavně pro Danču žhéé?) dále ještě hnědá a bílá kobylka a ta bílá měla krásné modré očka jako jeden koník z bývalé stáje kde sme byly ustájení a jmenoval se Samík .. koníci mě velmi zaujaly .. taťka to mezitím dohodl stím pánem a vozk zaplatil .. potom jsme už vozík zapřáhly za naše auto a jely domů .. pokračování v dalším článku ..

Diplomky:psi bleskovka

30. ledna 2010 v 21:08 | _..Majitelka blogísku.._ |  **moje výtvoryy
Tady jsou diplomky za bleskovku ..
Photoshoot-jack russel terier 0.4

30. ledna 2010 v 20:53 Fotečky Rikiihoo
A další photoshoot ..


Photoshoot-Jack Russel terier 0.3

30. ledna 2010 v 20:49 | _..Majitelka blogísku.._ |  Fotečky Rikiihoo
Dalšíí shootik Jacka .. tento shoot už jsem na blogu měla ale jen pár foteček tak tady je celý ..


Jack Russel terier - photoshoot 0.2

30. ledna 2010 v 20:41 | _..Majitelka blogísku.._ |  Fotečky Rikiihoo
NA netu jsem našla další photoshoot Jack russela teriera takže kopiruj jenom s mojí ikonkou která je v menu .. a tady je ten photoshoot mě osobně se mooockii mooc líbí


4.2.2010

30. ledna 2010 v 20:31 | _..Majitelka blogísku.._ |  O Jarince
Ahojkii .. už se neumím dočkat na 4.2.2010 jelikož Jaruška bude mít 7.let .. v sobotu 6.2.2010 to budeme slavit .. Jarušce udělám dort .. a taky pozvu Danču na její oslavu .. ještě musím nakoupit čepičky atd. .. jinak pro JArušku dáreček k narozeninám ještě nemám .. ale požádala jsem moji mamku aby mi pro Jarušku něco koupila .. jelikož v blískosti Hlučína není žádný obchůdek pro koníky tak bych ji nic sama nemohla koupit .. a jelikož budu doma až ve čtvrtek(jedeme na hory) tak bych ani nic koupit nestihla .. tak k věci .. na oslavu se strašlivě mooc těšinkáám .. a určo bude mooc moooc foteček a taky možná videjko tak se mějte páá ..


Miňonka -shoot 0.1

30. ledna 2010 v 20:23 | _..Majitelka blogíísku.._ |  Fotečky Minonky
I tenhle shootik miňonka mám dlouho v PC .. tak ho tady tedy máte .. do celé galerie se dostanete po klikntí na obrázek miňonkyKikinka-shoot 0.1

30. ledna 2010 v 20:15 | _..Majitelka blogíísku.._ |  Footečky Kiki
Ahojkii .. už dlouho mám v pC tenhle shootík Kikinky .. tak tady máte ty fotečky .. album se vám celé zobrazí po kliknutí na obrázek ..
Grafika na přání

30. ledna 2010 v 20:04 | _..Majitelka blogísku.._ |  Novinkyyyy
ANO .. rozhodla jsem se dělat grafiku na přání .. buď to muže být dess .. nebo ikonka .. nebo klikačka, pixelka .. prostě co vás napadne .. kdo bude chtít tak at pisne do komentů !!

Diplomky na závody ..

30. ledna 2010 v 19:57 | _..Majitelka blogísku.._ |  Novinkyyyy
Ahojkii .. s holkama budeme dělat takové závody .. sice ještě není jasné přesé datum ale bude to brzy .. a já měla za ukol udělat diplomky tak tady jsou doufam že se libi
Jaruška pozvánka ..

30. ledna 2010 v 18:59 | _..Majitelka blogísku.._ |  Fotečky Jarinky
Ahojkii .. Jaruška má ve čtvrtek 4.unora 7.let .. tak jsem ji v sobotu uspořádal oslavu .. vyrobila jsem pozvánku tak ji tady dávám ..kusovka-pejsánka 0.1 ..

30. ledna 2010 v 17:16 Novinkyyyy
!!POZOR!!
Stáhnuto z:seznam.cz
vyrobila:Lenulkaa
upraveno v:PF
nekopírovat!!


kosovka-králíčka 0.1

30. ledna 2010 v 17:07 Novinkyyyy
!!POZOR!!
Stáhnuto z:seznam.cz
vyrobila:Lenulkaa
upraveno v:PF
nekopírovat!!kosovka koníků 0.1

30. ledna 2010 v 16:57 Novinkyyyy
!!POZOR!!
Stáhnuto z:seznam.cz
vyrobila:Lenulkaa
upraveno v:PF
nekopírovat!!kusovka pejska a číči- 0.1

30. ledna 2010 v 16:52 | _..Majitelka blogísku.._ |  Novinkyyyy
!!POZOR!!
Stáhnuto z:seznam.cz
vyrobila:Lenulkaa
upraveno v:PF
nekopírovat!!


Další zimní uklid ..

30. ledna 2010 v 16:34 | _..Majitelka blogísku.._ |  deníček-hubert
Ahojkii .. dneska odpoledne jsem šla k Danči pomoct s uklidem výběhů u morčátek a králíčků .. z domu jsem jim vzala mrkvičky,zelí,piškoty .. no myslím že si pochutnaly .. .. Když jsem přišla k Danči .. Danča měla morčátka i králíčky yuž v kletce .. .. tak jsme tedy začaly s ukliem .. .. nejprve jsme všechny hobliny se senem naházel do dvou igelitových pytlů a měly volnou plochu .. .. na kterou jsme vysypaly nové čisté hobliny .. které jsme důkladně po celém výběhu roztáhly .. a naházely na hobliny pár kupek sena .. .. když jsme měly vše krásně nachystané .. začaly jsme s domečkami .. které jsme vyrobily s papírových krabic ve kterých jsme udělaly otvory ... když byly domečky posazené na místo daly jsme do nich seno .. nakonec jsme do výběhu daly ještě prolízačku a to rouru .. .. potom už jsme daly všechny lumpy zpět do výběhu .. morčátka i králíčky jsem ještě nafotila a natočila .. .. potom jsme jim ještě daly vodu a granulky a taky tyčinku na hlodání .. k tomu jsem jim přidala to co jsem jim přinesla .. nakonec jsme ještě pozametaly a já už šla domů .. tak se mějte páá ..Kusovka - 0.1

30. ledna 2010 v 9:22 | _..Majitelka blogísku.._ |  Novinkyyyy
!!POZOR!!
Stáhnuto z:seznam.cz
vyrobila:Lenulkaa
upraveno v:PF
nekopírovat!!


Rikišek-videjko - začínáme s DOG DANCINGEM !!

30. ledna 2010 v 9:09 | _..Majitelka blogísku.._ |  Videa s Rikiškem
Ahojkii .. tady je slibovaného včerejšího prvního tréningu dog dancingu .. bylo to opravduu těžké .. ale snaha se cení nemyslíte??


Rikišek -videjko poslušnost (29.1)

30. ledna 2010 v 9:06 | _..Majitelka blogísku.._ |  Videa s Rikiškem
ahojki .. včera než jsme začly dog dancing .. rozcvičily jsme se nejdříve na menší poslušnosti tak tady je menší videjko ..